Vali Coşkun, MÜSİAD tarafından düzenlenen iftara vatandaşla...

Vali Coşkun, MÜSİAD tarafından düzenlenen iftara vatandaşla birlikte katıldı

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Müstakil Sanayici ve İş İnsanları Derneği (MÜSİAD) tarafından düzenlenen iftara vatandaşla birlikte katıldı.

13 Nisan 2022 - 09:27

Milli İrade Meydanı’nda düzenlenen programda Kuranı Kerim tilaveti ve duaların okunmasının ardından hep birlikte iftar yapıldı.

 

Programda MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Serdar Salih Çiçekçi ve MÜSİAD Stratejik Araştırmalar ve Yayın Komisyonu Başkanı Bekir Sami Nalbantoğlu yaptıkları açılış konuşmasında, Ramazan Ayı vesilesiyle düzenlenen iftar programlarının dayanışma ve paylaşma duygusunu arttırdığına vurgu yaptılar.

 

Vali Coşkun’da  hemşehrilerimizle yaptığı hasbihalde, “Ramazan ayı manevi iklimi her yönüyle yaşadığımız mübarek bir ay. Ramazan Ayı’nın feyzi ve bereketini hemşehrilerimizle birlikte idrak etmeye çalışıyoruz.Bu iftar vesilesiyle de siz değerli vatandaşlarımızla iftar sofrasının bereketini paylaştık. İftar programının düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyor, soframıza teşrif eden tüm hemşerilerimize de hayırlı ramazanlar diliyorum” dedi.

 

İftar programına, Vali Ömer Faruk Coşkun’un yanı sıra, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Emin Mehmet Terzioğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, KSÜ Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Mustafa Özdurhan, İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Serdar Salih Çiçekçi, iş insanları, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlarımız katıldı.

Kaynak: havadismaras

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Mahçiçek; En büyük hedefimiz ‘genç’ dostu belediye olmak..
Başkan Mahçiçek; En büyük hedefimiz ‘genç’ dostu belediye...
 Rektör Prof. Dr. Güner Dağlı: “Yarınlarımızın En Büyük Güvencesi Gençlerimizi Geleceğe Hazırlamak Hepimizin Görevidir”
Rektör Prof. Dr. Güner Dağlı: “Yarınlarımızın En Büyük...