Vali Coşkun Gazi Kışlasında Şehit Aileleri ve Gazilerle İftar...

Vali Coşkun Gazi Kışlasında Şehit Aileleri ve Gazilerle İftar Yaptı

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, 2. Zırhlı Tugay Komutanlığı’nda düzenlenen iftar programında şehit aileleri ve gazilerimizle birlikte iftar yaptı.

27 Nisan 2022 - 08:09

Garnizon Komutanlığı tarafından şehit ve gazi aileler onuruna düzenlenen iftar programı, Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başladı. Daha sonra ise yapılan duaların ve okunan ezanın ardından hep birlikte oruçlar açıldı.

Vali Coşkun şehit ve gazi aileleriyle burada yaptığı hasbihalde “Bu eşsiz medeniyet bizlere şehitlerimizin, gazilerimizin ve siz kıymetli ailelerinin emsalsiz fedakârlıkları sayesinde vatan oldu. Şehitlerimiz bayrak inmesin, ezan dinmesin diye canlarını feda ettiler. Allah razı olsun Şehitlerimizden. Bu vesileyleMübarek Ramazan ayında iftar soframızı bizimle paylaştığınız ve bizi şereflendirdiğiniz için sizlere şükranlarımı sunuyorum. Şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnet duygularıyla anıyor, kahraman gazilerimize de sağlık ve sıhhat diliyorum.” dedi.

İftar programına Vali Ömer Faruk Coşkun'un yanı sıra Garnizon Komutanı Tuğgeneral Emin Mehmet Terzioğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Cumhuriyet Başsavcısı İlker Yazıcı, Kaymakamlar, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Mustafa Özdurhan, İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, İlçe Belediye Başkanları, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve iş insanları katıldı.

Kaynak: havadismaras

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Mahçiçek; En büyük hedefimiz ‘genç’ dostu belediye olmak..
Başkan Mahçiçek; En büyük hedefimiz ‘genç’ dostu belediye...
 Rektör Prof. Dr. Güner Dağlı: “Yarınlarımızın En Büyük Güvencesi Gençlerimizi Geleceğe Hazırlamak Hepimizin Görevidir”
Rektör Prof. Dr. Güner Dağlı: “Yarınlarımızın En Büyük...