TOKİ Konutlarında Son Tarih Mayıs 2022

TOKİ Konutlarında Son Tarih Mayıs 2022

AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Ahmet Tıraş, inşaatı devam eden TOKİ Konutları çalışma alanında incelemelerde bulundu. Başkan Tıraş, 28 bloktan oluşan 609 dairenin 2022 yılı mayıs ayına kadar tamamlanmasının öngörüldüğünü söyledi.

29 Nisan 2021 - 11:45

TOKİ tarafından ‘Her yıl 100 bin yeni sosyal konut’ projesi kapsamında Elbistan’da inşasına başlanan TOKİ konutları yükselmeye başladı. Projede gelinen son noktayı yerinde gören ve firma yetkililerinden bilgi alan AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Ahmet Tıraş, 28 bloktan oluşan 609 dairenin 2022 yılı mayıs ayına kadar tamamlanmasının öngörüldüğünü söyledi.

Yedi katlı inşa edilen bloklarda 3+1 ve 2+1 dairelerin yer alacağını bildiren Başkan Tıraş, yaptığı değerlendirmede şu ifadelere yer verdi:

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde yapımı devam eden TOKİ konutları inşaatında incelemelerde bulunduk. Bahar aylarıyla birlikte yapımına başlanan konutların inşası büyük bir hızla devam etmektedir. Konutların 2022 yılı mayıs ayına kadar tamamlanması hedeflenmektedir. Çalışmalar büyük bir hassasiyet ve hızla sürdürülmektedir. TOKİ konutlarının yapımına başlanmasıyla birlikte bölgenin değeri biraz daha artmıştır. Sosyal alanları, manzarasıyla harika bir toplu konut inşa ediliyor. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.”

Kaynak: havadismaras

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Mahçiçek Expo Alanında MHP Teşkilatıyla Buluştu..
Başkan Mahçiçek Expo Alanında MHP Teşkilatıyla Buluştu..
Sanayi Odası Kahramanmaraş’ı tanıtıyor...
Sanayi Odası Kahramanmaraş’ı tanıtıyor...