Rektör Can Öğrencilerle birlikte eğlendi

Rektör Can Öğrencilerle birlikte eğlendi

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) 30. Kuruluş Yılı Kutlama Etkinlikleri kapsamında Rektörlük Güzel Sanatlar Bölümü ve Gösteri Sanatları Öğrenci Topluluğu tarafından ‘30. Yıl Kutlaması’ programı gerçekleştirildi.

31 Mart 2022 - 21:38

Tiyatro gösterileri, halk oyunları gösterileri ve DJ performansının yer aldığı kutlama etkinliği KSÜ Yunus Emre Kongre ve Kültür Merkezi önündeki alanda gerçekleştirildi.

Güzel Sanatlar Bölümü Başkanı Öğretim Görevlisi Ayça Çetiner’in organize ettiği kutlama programı kapsamında, Gösteri Sanatları Öğrenci Topluluğu Tiyatro Grubu tarafından Altay Üstündağ yönetiminde tiyatro gösterileri sunulurken, Ömer Fıstıkoğlu yönetiminde ise halkoyunları gösterisi gerçekleştirildi.

Açık havada gerçekleşen etkinlikte öğrenciler DJ performanslarıyla müzik ve eğlenceye doydu.

KSÜ Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can etkinlik alanını ziyaret ederek, öğrencilerin eğlencelerine ortak oldu

KSÜ’de öğrencileri alanlarında donanımlı meslek profesyonelleri olarak yetiştirirken, kişisel gelişimlerine katkı sağlayan sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri de aynı ölçüde desteklediklerini belirten Rektör Can, üniversitemizin 30. kuruluş yılına özel öğrenci odaklı bu tür etkinlikle imza atmayı sürdüreceklerini ifade etti.

Kaynak: havadismaras

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş’ta cezaevi firarisi kenevir yetiştirirken yakalandı
Kahramanmaraş’ta cezaevi firarisi kenevir yetiştirirken...
Kahramanmaraş’ta 12 yıl hapis cezasıyla aranan hırsız yakalandı
Kahramanmaraş’ta 12 yıl hapis cezasıyla aranan hırsız...