Ramazan Bayramı tüm bereketiyle yüreklere mutluluk ve manevi...

Ramazan Bayramı tüm bereketiyle yüreklere mutluluk ve manevi coşkular getirsin

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayınlayarak vatandaşların bayramını kutladı.

13 Mayıs 2021 - 02:04

Türkoğlu Belediye başkanı Osman Okumuş,  Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayınlayarak vatandaşların bayramını kutladı.

Başkan Okumuş mesajında şu ifadelere yer verdi: “Birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, toplumsal barışın daha da güçlenmesine, küskünlerin barışmasına, sosyal dayanışmanın, sevgi, saygı ve hoşgörü anlayışının zirveye ulaşmasına yaptığı katkıları dolayısıyla, fert ve toplum hayatımızda özel bir yere sahip, müstesna günlerimizden birisi olan Ramazan Bayramına, milletçe, huzur ve güven ortamı içinde ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Geçen yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan Bayramı’nı Covid-19 salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında evlerimizde kalarak, sevdiklerimizden ayrı kutlayacağız. Kalplerimiz birlik ve beraberlik içerisinde attığı sürece mesafelerin hiçbir önemi yoktur. Biliyoruz ki bugünleri de geride bırakacak; daha nice güzel ve mutlu günlerde hep birlikte olacağımız ve kucaklaşacağımız bayramlar yaşayacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle;  hemşehrilerimin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutluyor, tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni ediyorum” dedi. 

Kaynak: havadismaras

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aksu Gözü’nün Yolu Baştan Uca Yenilendi
Aksu Gözü’nün Yolu Baştan Uca Yenilendi
Çevre Yolu Müjdesinden Vatandaşlar Memnun
Çevre Yolu Müjdesinden Vatandaşlar Memnun