Önsen kros takımı İl birincisi...

Önsen kros takımı İl birincisi...

30 Kasım 2021 - 10:27

Okul Sporları faaliyetleri kapsamında kız ve erkek kategorilerinde hafta sonu gerçekleştirilen kros müsabakalarında Önsen Şehit Ahmet Altun Çok Programlı Anadolu Lisesi erkek takımı takım halinde il birinciliği elde ederken, kız takımı ise takım halinde il ikincisi oldu. 

Kapıçam Tabiat Parkı’nda Cumartesi günü yapılan kros müsabakalarına 12 sporcu ile katılan Önsen Şehit Ahmet Altun Çok Programlı Anadolu Lisesi, müsabakalara damga vurdu.  

Erkekler kategorisinde takım halinde il birincisi, kızlar kategorisinde ise takım halinde il ikincisi olarak kupalara uzanan Önsen Şehit Ahmet Altun Çok Programlı Anadolu Lisesi, madalyalara adeta ambargo koydu. Erkekler kategorisinde bireysel olarak 4, kızlar kategorisinde ise bireysel olarak 3 madalya kazanan Önsen Şehit Ahmet Altun Çok Programlı Anadolu Lisesi sporcuları, müsabakalarda toplamda 19 madalya kazandı. 

Elde edilen büyük başarı hakkında konuşan Önsen Şehit Ahmet Altun Çok Programlı Anadolu Lisesi Okul Müdürü Mehmet Gazi Ergören, “Okulumuz, kros ve atletizmde yıllara yayılmış daimi başarılarına devam ediyor. Bu yarışmalarda önceki yıllarda derece alan öğrencilerimizden beden eğitimi öğretmenliği kazananlar oldu. Bu başarıları görmek bizleri çok mutlu ediyor. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da öğrencilerimizi spora yönlendirmeye devam edeceğiz.” dedi. 

Beden Eğitimi Öğretmeni Mehmet Zenbilci ise emeklerinin karşılığını almaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek elde ettikleri başarıdan dolayı tüm öğrencilerini tebrik etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Mahçiçek; En büyük hedefimiz ‘genç’ dostu belediye olmak..
Başkan Mahçiçek; En büyük hedefimiz ‘genç’ dostu belediye...
 Rektör Prof. Dr. Güner Dağlı: “Yarınlarımızın En Büyük Güvencesi Gençlerimizi Geleceğe Hazırlamak Hepimizin Görevidir”
Rektör Prof. Dr. Güner Dağlı: “Yarınlarımızın En Büyük...