Okul Sporları Eskrim Türkiye Birinciliği Müsabakaları...

Okul Sporları Eskrim Türkiye Birinciliği Müsabakaları Tamamlandı

2021-2022 Eğitim öğretim yılı Okul Sporları küçükler, yıldızlar ve gençler kız erkek Türkiye Birinciliği müsabakaları 28 Mart-01 Nisan 2022 tarihlerinde İlimiz Merkez Spor Kompleksinde gerçekleştirildi.

02 Nisan 2022 - 20:56

28 Mart 2022 tarihinde yapılan açılış seremonisinde İstiklal Marşının okunmasının ardından Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz yaptığı açılış konuşmasından ” Türkiye’nin 30 farklı ilinden Eskrim Türkiye Birinciliği turnuvası için Kahraman Şehrimize gelen İdareci, Beden Eğitimi Öğretmeni ve Sporcularımıza öncelikle hoş geldiniz diyorum. Umarım başarılı müsabakalar yapar dereceler elde eder ve güzel anılar ile Şehirlerinize dönersiniz. Fair Play Ruhu içerisinde sakatlıkların olmadığı bir turnuva temennisi ile tüm sporculara başarılar diliyorum “ dedi

Türkiye Geneli 30 İlden 520 ye yakın Sporcunun Epe, Flöre ve Kılıç kategorilerinde Türkiye birincisi olabilmek için mücadele ettiği müsabakalar sonunda derece elde eden okullar şu şekilde oluştu.


KÜÇÜK ERKEK EPE

1 İBRAHİMOĞLU CAN TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU

2 ARAYDIN SARP ÖZEL ARI ORTAOKULU(A)

3T BULAKERİ TOPRAK ÖZEL EKİN ORTAOKULU(A)

3T KARAÇOR ALP TARDU ÖZEL GÜNDOĞDU ORTAOKULU(A)


KÜÇÜK KIZ EPE

1 ÖZKÖK DENİZ EKİN ÖZEL SARIYER AÇI ORTAOKULU(A)

2 ELÜSTÜ IŞIL BETÜL ÖZEL ACIBADEM BİLİM DOĞA ORTAOKULU(A)

3T SAKARYA HAZAL ÖZEL ATAŞEHİR OKYANUS ORTAOKULU(A)

3T ÖZOĞUL ALYA NEHİR ÖZEL ALAPLI BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ORTAOKULU(A)


YILDIZ ERKEK KILIÇ

1 BARIŞ EFE ÖZEL 3 MART AZİZOĞLU ORTAOKULU(A)

2 BERRAK CANDENİZ ÖZEL EDİRNE BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU(A)

3T BAŞAR MUHAMMED ARDA ÖZEL ARTI DESTEK ÜMİTKÖY ORTAOKULU(

3T VAPURCU EGE ÖZEL BADEMLİ KÜLTÜR ORTAOKULU(A)


GENÇ ERKEK KILIÇ

1 KALENDER ENES TALHA ANKARA PURSAKLAR FEN LİSESİ(A)

2 EMİROĞLU BURAK EFE ÖZEL ŞEHİR KOLEJİ FEN LİSESİ(A)

3T TANERLER ARDA ÖZEL ÇAĞDAŞ ÖNCÜ FEN LİSESİ(A)

3T ALTINÇEKİÇ TOPRAK ÖZEL BURSA EĞİTİM KALESİ ANADOLU LİSESİ(A)


GENÇ KADIN KILIÇ

1 KAYA TUĞÇE RANA ÖZEL ERYAMAN SINAV ANADOLU LİSESİ(A)

2 ŞİŞİK PINAR MİRAY ÖZEL ÜSKÜDAR AMERİKAN LİSESİ(A)

3T KIRSIRTLI DURU BURSA ANADOLU LİSESİ(A)

3T YILDIRIM NEHİR TED BURSA ÖZEL KOLEJİ(A)


GENÇ ERKEK EPE

1 EROLÇEVİK DORUK HASAN ÇOLAK ANADOLU LİSESİ(A)

2 YILMAZ YARKIN TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ(A)

3T ÖNCÜ ALİHAN ÇAĞIN MERSİN NAİM SÜLEYMANOĞLU SPOR LİSESİ(A)

3T YILMAZ MUHAMMED YASİN ÇANKAYA BORSA İSTANBUL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ(A)


GENÇ KADIN EPE

1 ERTEN NİLAHSEN ÖZEL İZFEN ANADOLU LİSESİ(A)

2 KORNAZ ILGIN NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ(A)

3T EKREM DİLA ÖZEL SANKT GEORG AVUSTURYA LİSESİ VE TİCARET OKULU(A)

3T CANBOLAT BERRA ÖZEL SAMSUN ATAKENT FİNAL AKADEMİ ANADOLU LİSESİ(A)


YILDIZ KIZ KILIÇ

1 ÖZTÜRK ECE ÖZEL CENT ORTAOKULU(A)

2 BAYRAK İREM MELEK ÖZEL BİLFEN ÇAMLICA ORTAOKULU(A)

3T ÖZGÖNÜL DURU AYŞE ÖZEL TEVFİK FİKRET ORTAOKULU(A)

3T ORUNCAK GÜL İPEK ÖZEL BÜYÜK ORTAOKULU(A)

  

YILDIZ ERKEK FLÖRE

1 DEMİRCAN ARDA BARIŞ ÖZEL ÇEKMEKÖY SINAV KOLEJİ ORTAOKULU(A)

2 TURGUT AHMED VEHBİ KOÇ VAKFI KOÇ ÖZEL ORTAOKULU(A)

3T TOSUN DORUK ÖZEL ANKARA HAYAT ORTAOKULU(A)

3T YÜKSEL OĞUZ ADA ÖZEL EYÜBOĞLU ÇAMLICA ORTAOKULU(A)


YILDIZ KIZ FLÖRE

1 HURİEL ECE GİZEM FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK ORTAOKULU(A)

2 SAVAŞ EFSA NUR ÖZEL ÇANKAYA PINAR ORTAOKULU(A)

3T KARINCAOĞLU DURU T. EMLAK BANKASI ATAŞEHİR ORTAOKULU(A)

3T DALAN ELİF ÖZEL BORNOVA RADİKAL ORTAOKULU(A)


YILDIZ ERKEK EPE

1 EKREM CEM EGE ÖZEL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ETİLER ORTAOKULU(A)

2 ÇEÇEN MEHMET BERTUĞ TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU(A)

3T GARİP YİĞİT ÖZEL ANKARA HAYAT ORTAOKULU(A)

3T ERDOĞAN HİLMİ DORUK ÖZEL MERAM YÖNTEM ORTAOKULU(A)


YILDIZ KIZ EPE

1 CAN ZÜLAL ADNAN HADİYE SÜRMEGÖZ ORTAOKULU(A)

2 ÖZTÜRK DEFNE İSTEK ÖZEL KEMAL ATATÜRK ORTAOKULU(A)

3T EDİS DERİN SU TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL ORTAOKULU(A)E

3T DURMUŞ KARİN ÖZEL BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU(A)


KÜÇÜK ERKEK FLÖRE

1 DİLBER GÜNEŞ ALİ BJK KABATAŞ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU(A)

2 AKAN TUNA ÖZEL BALIKESİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ORTAOKULU(A)

3T ÖZATEŞLER ÖMER ÖZEL ATAŞEHİR NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ ORTAOKULU(A)

3T YILMAZKARASU ATEŞ ÖZEL ÇEKMEKÖY MODAFEN ORTAOKULU(A)


KÜÇÜK ERKEK KILIÇ

1 OSMANAĞAOĞL U ZİYA ARDA ÖZEL BİLFEN ÇAMLICA ORTAOKULU(A)

2 TARAKCI CİHAN OKYANUS ÖZEL BİLİM YAŞAM ORTAOKULU(A)

3T KARAGÜLLE EMİR KAVAKLIDERE ORTAOKULU(A)

3T YAVUZASLAN ORUÇ YAVUZ SERHAN ÖZEL LİDERLER ERYAMAN ORTAOKULU(A)


KÜÇÜK KIZ FLÖRE

1 KÜFECİLER ADA ÖZEL 3 MART AZİZOĞLU ORTAOKULU(A)

2 YILDIZ ELİF ADA ÖZEL BİLFEN ESENŞEHİR ORTAOKULU(A)

3T GÜLER SİDELYA ŞEHİT ÜMİT ÖZET ORTAOKULU(A)

3T TATAR ÖZÜM ŞEHİT ÜMİT ÖZET ORTAOKULU(A)


KÜÇÜK KIZ EPE

1 ÜSTÜNDAĞ ELA ÖZEL PROFESYONEL EĞİTİM ORTAOKULU(A)

2 ÖZBOZACIOĞLU EDA ÖZEL TEVFİK FİKRET ORTAOKULU(A)

3T KÖKDUMAN SILA ATATÜRK ORTAOKULU(A)

3T SÜMER DEFNE ADA ÖZEL ÇEKMEKÖY BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ORTAOKULU(A)


GENÇ KADIN FLÖRE

1 ARIKAN ADA ATAKÖY ANADOLU LİSESİ(A)

2 ARIKAN AZRA PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOSYAL BİLİMLER LİSESİ(A

3T AY ELİF SU ÖZEL FETHİYE GİRNE KOLEJİ ANADOLU LİSESİ(A)

3T ERDOĞAN FİLİZ ECE ÖZEL ÜSKÜDAR AMERİKAN LİSESİ(A)

 

 Genç erkekler Epe ve Kılıç kategorilerinde Derece elde eden sporcuların madalya ve başarı belgelerini Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz Takdim ettiler.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: havadismaras

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Mahçiçek; En büyük hedefimiz ‘genç’ dostu belediye olmak..
Başkan Mahçiçek; En büyük hedefimiz ‘genç’ dostu belediye...
 Rektör Prof. Dr. Güner Dağlı: “Yarınlarımızın En Büyük Güvencesi Gençlerimizi Geleceğe Hazırlamak Hepimizin Görevidir”
Rektör Prof. Dr. Güner Dağlı: “Yarınlarımızın En Büyük...