KSÜ Rektörlük Koltuğuna Tuana Kadriye Erdoğan Oturdu

KSÜ Rektörlük Koltuğuna Tuana Kadriye Erdoğan Oturdu

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, 23 Nisan’da koltuğunu Ahmet Beyazıt İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Tuana Kadriye Erdoğan’a devretti.

23 Nisan 2022 - 10:31

KSÜ  Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Ahmet Beyazıt İlkokulu Müdürü İsmail Geray, Öğretmen İnci Göksal ve 4. sınıf öğrencisi Tuana Kadriye Erdoğan’ı makamında kabul etti.

Ziyaret kapsamında 4. sınıf öğrencisi Tuana Kadriye Erdoğan, üniversitemiz Rektörü Can’a çiçek takdiminde bulundu.

KSÜ Rektörlük koltuğuna oturan Tuana Kadriye Erdoğan, öğrencilerin sosyal hizmetler alanında geliştirilen faaliyetlerini artırarak eğitim kalitesini yükseltip, öğrencilerin geleceğini kurtarmak istediğini belirtti.

23 Nisan Rektörü Tuana Kadriye Erdoğan’a anlamlı mesajları ve KSÜ’ye ilişkin görüşleri için teşekkür eden Rektör Can, üniversitemizde her alanda nitelikli öğrenciler yetiştirildiğini, gelecek nesillerin ülkemizi daha ileri ve daha güzel yarınlara taşıyacağı inancıyla geleceğe umutla baktığını ifade etti.

Bu vesile ile ülkemiz ve tüm dünya çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayan Rektör Can, günün anısına Tuana Kadriye Erdoğan’a çeşitli hediyeler takdim ederek eğitim yaşamında başarılar diledi.

Ziyarette KSÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Zekeriya Pak ve Genel Sekreter Doç. Dr. Fatih Tiyek de hazır bulundu.

Kaynak: havadismaras

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl başkanlığı Kızılay’a kan verdi
Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl başkanlığı Kızılay’a kan...
Kahramanmaraş’ta 1 aydır kayıp 2 çocuk babasının cesedi bulundu
Kahramanmaraş’ta 1 aydır kayıp 2 çocuk babasının cesedi...