Kahramanmaraş’ta Uyuşturucu Ticareti Yapan Organize Suç...

Kahramanmaraş’ta Uyuşturucu Ticareti Yapan Organize Suç Örgütüne Şafak Operasyonu

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz görevlilerince Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde başlatılan; Organize Suç Örgütü Faaliyeti Çerçevesinde Uyuşturucu Madde Ticareti yapan şüphelilere yönelik; Kahramanmaraş merkezli Adana ve Gaziantep illerinde 21 Şubat günü önceden belirlenen 14 adrese Özel Harekât destekli eş zamanlı şafak operasyonu düzenledi.

25 Şubat 2022 - 10:57

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde başlatılan; Organize Suç Örgütü Faaliyeti Çerçevesinde Uyuşturucu Madde Ticareti yapan şüphelilere yönelik; Kahramanmaraş merkezli Adana ve Gaziantep illerinde 21 Şubat günü önceden belirlenen 14 adrese Özel Harekât destekli eş zamanlı şafak operasyonu düzenledi.

 Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri organize suç örgütü faaliyeti içerisinde uyuşturucu madde ticareti yaptığı tespit edilen örgüt lideri, yönetici ve üyelerinin yakalanması için özel hareket timlerinin de destek verdiği 73 ekip 180 personelin görev aldığı şafak operasyonunda suç örgütü lideri ile birlikte, yöneticiler ve örgüt üyelerinin tamamı yakalandı. Adreslerdeki aramalarda Narkotik madde arama köpeğinden de faydalanılarak 1 Kilo 634 Gr Metamfetamin, 3 adet hassas terazi, 6 adet tabanca, 5 adet av tüfeği ile çeşitli miktarlarda farklı uyuşturucu maddeler ele geçirildi.

Emniyet Müdürlüğündeki işlemleri tamamlanan D.M.Ç., C.T., A.T., Y.Ç., S.C., Ö.Y., E.A., M.A., M.T., F.T., R.E., M.A.,  M.K. ve A.Y. isimli şahıslardan M.A. ve R.E. Adli kontrol kararı ile serbest kaldı ve 12 şüpheli tutuklandı..

Kaynak: havadismaras

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Engelli Vatandaşlar Cevizlipark’ta buluştu..
Engelli Vatandaşlar Cevizlipark’ta buluştu..
Bu sempozyumda Romatoloji’ye dair her şey konuşulacak...
Bu sempozyumda Romatoloji’ye dair her şey konuşulacak...