Kahramanmaraş’ta 43 binlik uyuşturucu hap operasyonu..

Kahramanmaraş’ta 43 binlik uyuşturucu hap operasyonu..

Yakalanan 43.000 (Kırk Üç Bin) adet Captagon ile 2022 yılı içerisinde ülke genelinde tek seferde ele geçirilen en büyük 3. Yakalama olarak kayıtlara geçti.

20 Şubat 2022 - 10:30

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce Kahramanmaraş’a yüklü miktarda uyuşturucu sevkiyatı yapılacağı bilgisi üzerine Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı ile koordineli olarak harekete geçen ekipler, İl Emniyet Müdürü  Salim CEBELOĞLU’nun bizzat yönettiği operasyonda organizasyonun tüm unsurlarını deşifre etmek için başlatılan sıkı takip ile aynı organizasyon içerisinde hareket eden 8 şüpheli suç unsurları ile birlikte yakalandı.

Yakalanan 8 (sekiz) şüphelinin üzerlerinde,  araçlarında ve ikametlerinde narkotik madde arama köpeği Alfi ile yapılan aramalarda şüphelilerden toplam 43.000 (Kırk Üç Bin) adet Captagon, 415 gr Metamfetamin, 2 adet hassas terazi çok sayıda uyuşturucu paketlemede kullanılan ambalaj ile birlikte çeşitli miktarlarda farklı uyuşturucu madde ele geçirildi.

Yakalanan 43.000 (Kırk Üç Bin) adet Captagon ile 2022 yılı içerisinde ülke genelinde tek seferde ele geçirilen en büyük 3. Yakalama olarak  kayıtlara geçti.

Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından H.H., A.G., M.Z., H.A., M.G., M.Ç., Y.Y. ve H.H. isimli 8 şüpheli şahıs uyuşturucu madde ticareti kapsamında adli mercilere sevk edildi.. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Engelli Vatandaşlar Cevizlipark’ta buluştu..
Engelli Vatandaşlar Cevizlipark’ta buluştu..
Bu sempozyumda Romatoloji’ye dair her şey konuşulacak...
Bu sempozyumda Romatoloji’ye dair her şey konuşulacak...