Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Güzel Hasta...

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Güzel Hasta Kabulüne Başladı

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Ali İrfan Güzel, SANKO Üniversitesi Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.

06 Eylül 2021 - 12:04

Doç. Dr. Ali İrfan Güzel, 1977 yılında Hatay’da doğdu, ilk orta ve lise eğitimini aynı yerde tamamladı. 1995 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitime başladı. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlık Eğitimini 2009 yılında Dicle Üniversitesi’nde aldı, mecburi hizmetini Ergani’de yerine getirdi.

 

Başasistanlık sınavını başarıyla geçerek, Ankara Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde göreve başlayan Doç. Dr. Güzel, 2015 yılında “Doçent” unvanı aldı. 85’i yurtdışı olmak üzere 150’ye yakın, çok sayıda atıf almış bilimsel çalışması bulunmaktadır.

 

İki yıl İzmir’de ve bir yıl Hatay’da özel hastanede çalışan Doç. Dr. Güzel, 2018- 2019 yıllarında SANKO Üniversitesi Hastanesi’nde, sonrasında ise İzmir’de özel bir sağlık kuruluşunda görev yaptı.

 

Eylül 2021 tarihinde SANKO Üniversitesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde hasta kabulüne başlayan Doç. Dr. Güzel’in ilgi alanları; riskli gebelikler, laparoskopik ve histeroskopik cerrahiler, genital sarkma ve idrar kaçırma, kısırlık tanı ve tedavileridir. Doç. Dr. Güzel, evli ve üç kız çocuk babasıdır.  

 

KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM KLİNİĞİ

SANKO Üniversitesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde jinekolojik muayene, gebelik takibi, ağrısız normal doğum, sezaryen, infertilite tedavileri, ilaçlı rahim filmi (HSG), her türlü jinekolojik ameliyatlar, ileri düzey laparoskopik ve histeroskopik (kapalı) operasyonlar, menopoz tedavisi, yüksek teknoloji ve uzman kadroyla gerçekleştirilmektedir.

 

SANKO ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ

Çağdaş hastane yönetimi anlayışıyla yönetilen ve sağlıkta yüksek kalitenin adresi haline gelen SANKO Üniversitesi Hastanesi’nde, Acil Servis, Biyokimya, Patoloji ve Tıbbi / Klinik Mikrobiyoloji Laboratuvarları, Radyoloji, Nükleer Tıp, Kardiyovasküler Cerrahi, Organ Nakli Merkezi, Nefroloji, Hematoloji, Tıbbi Onkoloji, Terapötik Aferez Merkezi, Genel Cerrahi, Beyin Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Dahiliye, Gastroenteroloji, Endokrinoloji, Kulak Burun Boğaz, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Hematolojisi ve Çocuk Onkolojisi, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroloji, Psikiyatri, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Göğüs Cerrahisi, Dermatoloji, Uyku Laboratuvarı, Obezite Merkezi, Periton Diyalizi Merkezi, Pulmoner Rehabilitasyon Merkezi, GETAT (Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp) ve Üremeye Yardımcı Tedavi Merkeziyle uzman tanı ve tedavi yöntemleri uygulanmaktadır.

Kaynak: havadismaras
kadın hastalıkları ve doğum uzmanı doç. dr. güzel hasta kabulüne başladı kahramanmaraş sanko Üniversitesi hastanesi doç. dr. ali İrfan güzel 1977 yılında hatay’da doğdu mecburi hizmetini ergani’de yerine getirdi. başasistanlık sınavını başarıyla geçerek 2015 yılında “doçent” unvanı aldı. 85’i yurtdışı olmak üzere 150’ye yakın 2018- 2019 yıllarında sanko Üniversitesi hastanesi’nde laparoskopik ve histeroskopik cerrahiler genital sarkma ve idrar kaçırma kısırlık tanı ve tedavileridir. doç. dr. güzel gebelik takibi ağrısız normal doğum sezaryen infertilite tedavileri ilaçlı rahim filmi (hsg) her türlü jinekolojik ameliyatlar ileri düzey laparoskopik ve histeroskopik (kapalı) operasyonlar menopoz tedavisi acil servis biyokimya patoloji ve tıbbi / klinik mikrobiyoloji laboratuvarları radyoloji nükleer tıp kardiyovasküler cerrahi organ nakli merkezi nefroloji hematoloji tıbbi onkoloji terapötik aferez merkezi genel cerrahi beyin cerrahisi Çocuk cerrahisi dahiliye gastroenteroloji endokrinoloji kulak burun boğaz Çocuk sağlığı ve hastalıkları Çocuk hematolojisi ve Çocuk onkolojisi kardiyoloji göğüs hastalıkları Üroloji ortopedi ve travmatoloji enfeksiyon hastalıkları fizik tedavi ve rehabilitasyon plastik rekonstrüktif cerrahi göz hastalıkları kadın hastalıkları ve doğum nöroloji psikiyatri Çocuk ve ergen ruh sağlığı ve hastalıkları göğüs cerrahisi dermatoloji uyku laboratuvarı obezite merkezi periton diyalizi merkezi pulmoner rehabilitasyon merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Maraş harbi Dünya tarihine geçen bir destandır...
Maraş harbi Dünya tarihine geçen bir destandır...
Kahramanmaraşspor:0 Etimesgut Belediyespor:0..
Kahramanmaraşspor:0 Etimesgut Belediyespor:0..