“İyi ki Varsın Eren” ...

“İyi ki Varsın Eren” ...

Şehit Eren Bülbül’ün hayatının anlatıldığı “Kesişme İyi ki Varsın Eren” filmini protokol üyeleri, şehit ve gazi aileleri ile birlikte izledi.

06 Şubat 2022 - 23:01

Şehit Eren Bülbül’ün hayatının anlatıldığı “Kesişme İyi ki Varsın Eren” filmini  Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, TBMM Grup Başkanvekili ve Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, İçişleri Komisyon Başkanı, Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Milletvekilleri Cihat Sezal, Habibe Öçal, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Emin Mehmet Terzioğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ve protokol üyeleri, şehit ve gazi aileleri ile  birlikte izledi. 

Valilik koordinasyonunda Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından şehit ve gazi aileleri için organize edilen etkinlikte, duygu dolu anlar yaşandı. 

Film gösteriminin ardından Vali Ömer Faruk Coşkun, TBMM Grup Başkanvekili Sayın Mahir Ünal ve protokol üyelerimiz, şehit; gazi ailelerimiz ve gazilerimizle yakından ilgilenerek bu toprakların bizlere şehit ve gazilerimizin fedakarlıkları sayesinde yurt olduğunu, devletimizin şefkat elinin her zaman şehit ve gazi ailelerimizin yanında olacağını ifade ettiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Mahçiçek; En büyük hedefimiz ‘genç’ dostu belediye olmak..
Başkan Mahçiçek; En büyük hedefimiz ‘genç’ dostu belediye...
 Rektör Prof. Dr. Güner Dağlı: “Yarınlarımızın En Büyük Güvencesi Gençlerimizi Geleceğe Hazırlamak Hepimizin Görevidir”
Rektör Prof. Dr. Güner Dağlı: “Yarınlarımızın En Büyük...