EKONOMİM’de Bu Ay Sadık Gözek Var!

EKONOMİM’de Bu Ay Sadık Gözek Var!

Kahramanmaraş’ın ilk ve tek ekonomi gazetesi olan ekonomim gazetesi her ay farklı bir kişiyi kapağına taşımaya devam ediyor

12 Haziran 2014 - 07:41

Yayın hayatına başladığı günden itibaren olumlu tepkiler alan Ekonomim Gazetesi Haziran sayısında KOSGEB Kahramanmaraş Müdürü Sadık Gözek’i kapakta ele aldı.

 

Röportaj’da KOSGEB müdürlüğün Kahramanmaraş’ta destek verdiği alanlar ve şehre ne kadar destek yapıldığı hakkında önemli açıklamalar yer alıyor.

 

Kahramanmaraş’ın ekonomisini ele alarak bölgeye hitap eden EKONOMİM gazetesi 20 ilde Kahramanmaraş’ın sesi oluyor. Türkiye genelinde ise kurum ve dairelere ulaşan ekonomim gazetesi her ay dolu bir şekilde çıkmaya devam ediyor.


ilk sayısından bu güne köşe yazarları ile de devam eden ve www.havadismaras.com, Abid Vanlı, www.marasgundem.com Mehmet Taş, Dr. Gökhan Gökşen ve Kalida sekreteri Mahir Keçe ile farklı bir konseptle yayına devam ediyor.

 

Kahramanmaraş ve Çevresinde tüm bayilerde bulabileceğiniz ekonomim gazetesinin 4. Sayısı ise Temmuz ayında bayilerde yerini alacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KİPAŞ HOLDİNG TÜRKOĞLU'NA İKİ FABRİKA DAHA KURACAK..
KİPAŞ HOLDİNG TÜRKOĞLU'NA İKİ FABRİKA DAHA KURACAK..
Hançerkıran ve Küçük Ailelerinin Mutlu Günü..
Hançerkıran ve Küçük Ailelerinin Mutlu Günü..