Başarılı Örnekler Sergisi’nde İlk 100 Okul Arasındayız

Başarılı Örnekler Sergisi'nde İlk 100 Okul Arasındayız

Milli Eğitim Bakanlığının "Başarılı Örnekler Sergisi"nde ilk 100 okul arasına giren Şehit Erol Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Necmettin Erbakan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerimiz, Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz ve İl Millî Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz tarafından "Teşekkür Belgesi" ile ödüllendirildi.

16 Ağustos 2021 - 16:17

Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce imam hatip okullarındaki başarılı örneklerin ve model uygulamaların tanıtılması ve yaygınlaştırılması amacıyla uygulamaya konulan "Başarılı Örnekler Sergisi" projesinde Şehit Erol Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Necmettin Erbakan Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin çalışmaları Türkiye genelinde ilk 100 arasına girdi.

Türkiye genelinde ilk 100 arasına giren Şehit Erol Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin "Ar-Ge ve proje uygulamaları" alanındaki "Ev Tipi Mekanik Ventilatör Solunum Cihazı" projesi ile Necmettin Erbakan Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin "Değerler eğitimi" alanındaki "30 Hanede 30 İftar İyilik Paylaştıkça Artar" projesini gerçekleştiren öğrenciler, Din Öğretimi Genel Müdürü  Nazif Yılmaz ve İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz tarafından "Teşekkür Belgesi" ile ödüllendirildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünde yapılan ödül töreninde konuşan İl Millî Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, öğrencilere sosyal sorumluluklarını hatırlatarak, "Hayatımızda şunları hep yapın: İnsanlara maddi veya manevi yardımda bulunun. Hangi şartlar altında olursa olsun, size karşı hangi davranışta bulunurlarsa bulunsunlar, anne ve babalarınıza karşı olumsuz bir söz, fiil veya davranış içerisinde bulunmayın; onlara hürmette asla kusur etmeyin." diye konuştu.

İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, öğrencilerimizi başarılı çalışmalarından dolayı kutlayarak, bu başarıda emeği geçen anne ve babalara, okul yöneticilere ve öğretmenlere teşekkür etti.

Kaynak: havadismaras

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sonbaharda Alerji Belirtileri Neden Artar?
Sonbaharda Alerji Belirtileri Neden Artar?
Grip ve Nezle Görülme Oranı Arttı! Uzmanlar Uyarıyor! Kimler Grip Aşısı Olmalı?
Grip ve Nezle Görülme Oranı Arttı! Uzmanlar Uyarıyor! Kimler...