2021 Bireysel Sulama Hibe Sözleşmesi İmzalamaya Hak Kazananlar...

2021 Bireysel Sulama Hibe Sözleşmesi İmzalamaya Hak Kazananlar Belli Oldu...

25 Şubat 2021 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan "Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Bireysel Sulama Sistemlerinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ (Tebliğ No: 2021/7)" kapsamında, uygun bulunan ve hibe sözleşmesi imzalamaya hak kazananlara ilişkin asil ve yedek liste Kahramanmaraş İl Tarım ve Orman Müdürlüğü internet sitesinde https://kahramanmaras.tarimorman.gov.tr/Duyuru/180/2021-Bireysel-Sulama-Hibe-Sozlesmesi-Imzalamaya-Hak-Kazananlar-Belli-Oldu) yayınlandı.

11 Haziran 2021 - 14:00

25 Şubat 2021 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan "Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Bireysel Sulama Sistemlerinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ (Tebliğ No: 2021/7)" kapsamında, uygun bulunan ve hibe sözleşmesi imzalamaya hak kazananlara ilişkin asil ve yedek liste Kahramanmaraş İl Tarım ve Orman Müdürlüğü internet sitesinde (https://kahramanmaras.tarimorman.gov.tr/Duyuru/180/2021-Bireysel-Sulama-Hibe-Sozlesmesi-Imzalamaya-Hak-Kazananlar-Belli-Oldu) yayınlandı.
 

Hibe imzalayacak yatırımcıların nüfus cüzdanı (arkalı önlü tek sayfada) fotokopisi ile Kahramanmaraş İl Müdürlüğü Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü’ne başvurmaları gerekmektedir.

           

Hibe sözleşmesi son imzalama tarihi 1 Temmuz 2021 mesai bitimidir. Süresi içerisinde hibe sözleşmesi imzalamayan üreticiler herhangi bir hak talep edemeyecektir. İlanen tebliğ olunur. 

 

Kaynak: havadismaras

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aksu Gözü’nün Yolu Baştan Uca Yenilendi
Aksu Gözü’nün Yolu Baştan Uca Yenilendi
Çevre Yolu Müjdesinden Vatandaşlar Memnun
Çevre Yolu Müjdesinden Vatandaşlar Memnun