ŞEHİT EROL VE ABDULLAH TAYYİP OLÇOK..
Seval Akçöp

Seval Akçöp

Seval'in Köşesi

ŞEHİT EROL VE ABDULLAH TAYYİP OLÇOK..

26 Eylül 2018 - 14:38

Baba - oğul demokrasi şehitlerimiz.Onikişubat Belediyesi bu iki 15 Temmuz şehidinden oğul olan adına bir okul yaptırdı ve dün Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’ında katılımı ile bu okul açıldı.
Bu vesile ile tüm şehitlerimize Yüce Allah’tan bir kere daha rahmet diliyoruz.
Baba-oğul Olçok’ları hepimiz biliyoruz. Düşmanlarımızın içerideki vatan hainleri ile birlikte teşebbüs ettikleri 15 Temmuz şerefsizliğin de, o zamanki adı ile Boğaz köprüsündeki ilk şehitlerimizden.
Baba Olçok, Ak Parti’nin ilk gününden itibaren Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşı.
Adına okul yaptırılan Abdullah Tayyipise henüz 16 yaşında, ülkesinin üzerine çöken karabulutları dağıtmak için babası ile birlikte vatan hainlerine karşı mücadeleye giden binlerce gençten biri.
Ebediyete uğurlanırken Başkanımız Recep Tayyip Edoğan’ı ağlatan KahramanAbdullah Olçok’u rahmet ve minnetle anarken, Onikişubat Belediyesi’ni de şehitlerimizin adını yaşattığı için tebrik ediyorum.
Bu olay, Belediyelerin sadece yol yapan, kaldırım taşı döşeyen kurumlar olmaktan ziyade, halkın değerlerini yaşatan ve sosyal belediyecilik ile vatandaşın her zaman yanında olduğunun bariz bir örneğidir.
Ak Parti ile birlikte gelişen sosyal belediyecilik hususunda,   başta Onikişubat Belediyemiz olmak üzere, BüyükşehirDulkadiroğlu’nu, Türkoğlu vePazarcık belediyelerimizin başarılarının devamını diliyorum.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar