FOX TV'NİN SİLAHŞÖRLERİ..
Editör

Editör

FOX TV'NİN SİLAHŞÖRLERİ..

17 Nisan 2017 - 06:22

Beni şaşırtmadılar.

Günler öncesinden referandum sonuçlarını FOX TV’den takip etme kararı almış, ekrandaki silahşörlerin yüzündeki mor rengi çeşitli tonlarını görme kararı almıştım.

Beni şaşırtmadılar, sağolsunlar.

Sonucu kabullenmiş gibi görünmelerine rağmen, nasıl olurda bu işe kılçık atarız söylemleri şuur altlarından fışkırır gibiydi.

Başbakan’ın balkon konuşmasında, Devlet Bahçeli’ye teşekkürünün altında samimiyetsizik aramaları bu şuur altının bir istemezük tepkisi bence.

Be hey muhteremler, teşekkürü ölçen samimiyet aleti çıktı da bizim haberimiz mi yok..

Fatih Portakal dönderip dönderip stüdyo konuklarına , “bu teşekkür samimimiydi, içtenmiydi” diye, sorarak, burdan medet ummaya çalışır bir görüntüsü vardı.

İçlerinin üzüntüsü yüzlerine ve mimiklerine vurmuştu.

Yıkılan pehlivan’ın güreşe doymadığını hepimiz biliriz.

Sonucu kabullenme yerine, öküzün altında buzağı aramayın artık.

Referandum yerine, işssizlik arttı, hukuk devleti olmaktan çıktık gibi sonucu dejenere etme çalışmaları size fayda vermediği gibi kimseye de fayda vermez.

Yenilen bir futbol takımının fanatik seyircileri, takımları yenildiğinde önce hakeme, sonra rakip takım oyuncularına, devam rakip takım yöneticilerine, olmadı kendi furbolcusuna ve sonuç olarakta, kendi yöneticilerine söverler.

Birkaç günlük hazım süresi bittikten sonra, korkarımki HAYIR diyenlerin liderlerine, niye bu işi beceremediniz deme sürecine girecekler..

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar